Vratimov nestačil na naše mužstvo

25.02.2012 20:47

Další utkání v rámci zimního turnaje odehráli v sobotu 25.2. naši muži. Soupeřem jim od 15 hodin bylo mužstvo Vratimova. Po úvodním oťukávání jsme se dostali do vedení brankou Marka Balnara. Do poločasu jsme přidali ještě 3 branky, když se dvakrát trefil Vítek Zezulka a jednou Honza Stanovský. Vratimov se do většího ohrožení naší branky nedostal, zahrozil jen ze standardní situace, kdy jsme nedůrazně pokryli útočící hráče. Po celou první půli jsme byli lepším mužstvem, diktovali jsme tempo hry. Do druhého poločasu nastoupilo několik nových hráčů a naše aktivita a přesnost hry mírně opadla. I přesto zvýšil Marin Slíž na 5:0. O korekci výsledku se hráči Vratimova postarali až pár minut před koncem, kdy nedůrazný Martin Kudela usnadnil vratimovskému útočníkovi jeho snažení a ten překonal se štěstím i brankáře Ondru Dobrovolného.

Sestava Dolní Lhoty Dobrovolný - Holenda, Heřman P. (Souček T.), Třuslo, Heřman T. - Zeman Jan (Kučera), Cieciotka, Slíž, Balnar - Zezulka, Stanovský