Příprava mužů: Pustkovec - Dolní Lhota 3:7

12.08.2012 11:20

Poslední přípravný zápas odehráli muži Dolní Lhoty proti Pustkovci. Původně měl být duel sehrán na hřišti Pustkovce, avšak noční déšť to neumožnil, a tak byl zápas odehrán na umělé trávě v Hlučíně. V úvodu nám dělal kluzký povrch potíže a hra byla poměrně nepřesná. Postupně jsme však přebírali otěže hry a vytvořili si několik dobrých šancí. Po faulu jsme dokonce zahrávali penaltu, ale Honza Stanovský nepřekonal Jirku Pražáka v brance Pustkovce. Do poločasu jsme si přecejen vytvořili čtyřbrankový náskok. Ve druhé půli jsme prostřídali několik hráčů a naší nedůsledností v obraně umožnili Pustkovci snížení stavu až na 4:3. Větší drama jsme ale už nepřipustili a soupeři přidali další 3 branky. S obrannou hrou jistě trenér Dolní Lhoty Martin Beňuš spokojen nebude, ale je dobře, že může počítat s kvalitou útočné hry.