Muži vyhráli nad dorostenci Vítkovic

18.02.2012 18:18

Výsledkem 6:3 skončilo sobotní utkání mužů Dolní Lhoty proti dorostencům Vítkovic v rámci zimního turnaje ve Vřesině. Zápas, který se hrál na zmrzlém terénu, nám od úvodu nevycházel, vítkovičtí hráči měli několik šancí především díky špatné obranné činnosti našich beků. Do vedení jsme sice šli brankou Honzy Stanovského, ale hosté po rohu dokázali brzy srovnat. Po další akci zprava, kde hrál na postu beka nejistý dorostenec Štěpán Machát, šly Vítkovice do jednobrankového vedení. Do konce první půle přidaly ještě jednu branku, ale na tu jsme dokázali reagovat kontaktním gólem Honzy Stanovského. Naše hra postrádala přesnost a především kvalitu na pravé straně hřiště. Do druhé půle provedl trenér Beňuš několik změn. Vítkovice si ve druhé půli vytvořily pár šancí po našich individuálních chybách, ale naštěstí už netrestaly. Nám se naopak začala lépe dařit kombinační hra, vytvořili jsme si poměrně dost gólových šancí, které postupně proměnili 2x Honza Stanovský, který tak uzavřel svůj gólový účet na 5 gólů, a Jirka Cieciotka, který se trefil z velkého úhlu. S výsledkem můžeme být nakonec spokojeni, s předvedenou hrou, především v první půli, už méně.