Muži skončili v zimním turnaji na 2. místě

20.03.2012 20:38

Zimní turnaj ve Vřesině, ve kterém skončila Dolní Lhota na 2. místě, byla dobrou prověrkou na jaro. Kromě zápasů na umělé trávě ve Vřesině odehráli naši muži i další přípravná utkání. To poslední sehráli proti Kylešovicím. Kdo očekával vyrovnaný souboj, byl zklamán. Od úvodu se hrálo převážně na branku hostujících Kylešovic, kterým dělal travnatý terén velké potíže. Do poločasou jsme se dostali do vedení 5:0 (2x Honza Stanovský, 1x Martin Slíž, 1x Marek Balnar, 1x Adam Holenda). Ve druhé půli se hra obraz hry neměnil až do doby, kdy došlo k prostřídání několika hráčů. I přes tyto změny se hosté nedostávali do výraznějších šancí. Přidali jsme i další branky, ale také jsme, po chybě Martina Kudely, inkasovali. Konečný výsledek 9:1 může být příslibem do úvodních zápasů jara.