Muži porazili v sobotu Petřvald

04.03.2012 19:16

Dobrým výkonem, především v první půli, se prezentovali naši muži v dalším ze zápasů zimního turnaje ve Vřesině. Na Petřvald jsme vlítli s odhodláním zvítězit a podle toho také vypadala naše hra. Dobře jsme kombinovali, vytvářeli si poměrně dost příležitostí k zakončení. Poločasový výsledek 3:0 v náš prospěch hovoří za vše. Trefil se dvakrát Honza Stanovský a jednu branku přidal Vítek Zezulka. O přestávce došlo ke změně na levé straně hřiště (odstoupil Honza Dedek, místo něj do hry naskočil Michal Smělík). Poločasové vedení nás však ukolébalo a po 5 minutách druhé půle už to bylo jen o jeden gól. Nejprve hrubě chyboval v rozehrávce Martin Souček a soupeři nabídnul možnost snížení, kterou Petřvald bezpečně využil. Další chybu v krátkém rozmezí udělal Martin Kudela, který nedůsledně bránil při rohovém kopu útočícího hráče, a ten pohodlně přidal hlavou druhý gól. Po dvou rychle inkasovaných gólech jsme se oklepali a opět začali hrozit před brankou soupeře. Vstřelit branku a odskočit soupeři se nám nepodařilo, naopak Petřvald po hrubé chybě gólmana Ondry Dobrovolného srovnal na 3:3. Za vítězstvím jsme však šli nadále odhodlaně. Na 4:3 zvýšil naše vedení z otočky Michal Smělík a na konečných 5:3 upravil nádhernou střelou z první Honza Stanovský, který vyhnal všechny pavouky z šibenice petřvaldské branky. Výhra 5:3 těší, předvedený výkon a hrubé chyby z úvodu druhé půle již méně.