Muže zaskočily Třebovice

07.08.2011 12:48

V sobotu dopoledne sehrálo naše A mužstvo přípravný zápas proti Třebovicím (Městský přebor). Do zápasu jsme vstoupili nepřesvědčivým výkonem především v obranné činnosti. Mimo to vázla i naše kombinační hra ve středu hřiště, čemuž vydatně napomáhal nerovný terén. Na to se však vymlouvat nemůžeme, terén byl pro oba soupeře stejný. Hosté šli do vedení po čtvrthodině hry, když využili jednu z děr v naší obraně. Je třeba říct, že hosté se ujali vedení zaslouženě, do této doby jsme si nevypracovali žádnou vážnější šanci a spíše jsme se jen bránili. Po inkasované brance jsme se trošku zvedli, dostali jsme Třebovice pod tlak a podařilo se nám také srovnat skóre gólem Honzy Stanovského. Hostující Třebovice ale nadále hrály svůj fotbal a poměrně jednoduše se dostávali až na dostřel naší branky. Hosté se dostali opět do vedení tentokrát po nedůrazu Tomáše Heřmana u pravé postranní čáry a zakončující hráč bezpečně zavěsil do prázdné branky. Tento stav ale netrval dlouho. O srovnání stavu se postaral po pěkném centru Jirky Cieciotky opět Honza Stanovský. Za stavu 2:2 přišla na řadu krátká poločasová pauza. Po několikanásobném prostřídání sestavy se pro nás úvod druhé půle vyvíjel lépe než tomu bylo v prvním poločase. Měli jsme hned zpočátku několik vyložených šancí, ale tyto jsme bohužel nedokázali zužitkovat. O další úpravu skóre se musel opět postarat Honza Stanovský, který svým třetím gólem v utkání strhl vedení na naši stranu. To bylo z naší strany, co se vstřelených branek týká, vše. Přesně již od té doby stříleli jen hostující hráči, kteří zaslouženě vyhráli 3:4.

Sestava Dolní Lhoty: Pražák (Kraina) - Heřman T., Heřman P., Souček M., Balnar (Kudela) - Vyorálek (Kučera), Hejnal (Souček T.), Zezulka, Dedek (Zeman Jan) - Cieciotka (Čakajda), Stanovský J.