Dorostenci v poháru nezvládli penaltový rozstřel

24.08.2011 21:58

Pohárový zápas proti Pustkovci nám nevyšel, špatně jsme kombinovali, dělali spoustu chyb. Chybělo sice několik hráčů základní sestavy, ale kádr jsme doplnili o 2 dorostence hrající stabilně za muže (Cieciotka, Dedek).

Soupeř z Městského přeboru hrál disciplinovaně dozadu, nepouštěl nás do brejků a kombinací, natož do zakončení. Naopak sám se dostával do brejků a trestal naše chyby. Rázem byl stav utkání 0:2. Za tohoto stavu jsme mohli korigovat z nařízené penalty za faul na Cieciotku, ale Zeman trefil tyč a míč letěl ven z brány. Po chybě Smolíka u postranní čáry prošel domácí útočník do pokutového území a z 5 metrů se nemýlil (0:3). V poločase jsme přeskupili řady, ofenzivně laděného stopera Cieciotku nahradil Smolík, Cieciotka se posunul do zálohy, na místo Smolíka šel hrát Hrubý. Hra se zkvalitnila hlavně směrem dozadu, ale i přesto jsme mohli opět inkasovat po minele Smolíka. V 80. minutě zápasu jsme korigovali na 1:3 přesnou ranou Zemana. Domácí fyzicky odpadli, což byla voda na náš mlýn. Domácí brána byla pod stálým tlakem a podařilo se nám postupně dotáhnout výsledek na remízu 3:3 po brankách Cieciotky a Dedka. Vypracovali jsme si i další vyložené příležitosti, ale ty jsme již nedokázali proměnit. Po uplynutí řádné hrací doby byl stav remízový 3:3, a tak se kopaly penalty. V těch jsme propadli - zkušení hráči Cieciotka a Dedek neproměnili, podruhé v utkání nedal penaltu Zeman. Jediným úspěšným exekutorem byl Kudela.

Potupně jsme prohráli s manšaftem z Městského přeboru 4:3 (pen. 1:3).

Sestava Dolní Lhoty: Lukša - Hanus (Duraj), Machát, Cieciotka, Staněk - Smolík, Dedek, Kudela, Ševčík - Hrubý (Janalík), Zeman