Dorostenci prohráli, ostatní družstva Dolní Lhoty nezaváhala

11.09.2011 20:43

Víkendové souboje družstev Dolní Lhoty vyzněly ze 3/4 ve prospěch našich barev. Žáci, muži i benjamínci si poraili se svými soupeři, pouze naši dorostenci nestačili na svého soupeře z Budišova nad Budišovkou a prohráli 0:2.

Utkání žáků: Dolní Lhota - Beleza Ostrava 12:0

Další úspěšný zápas Městského přeboru mají za sebou naši žáci. V sobotním měření sil přehráli nově vzniklý tým Beleza Ostrava nefotbalovým výsledkem 12:0. Více o tomto i dalších odehraných zápasech najdete zde: https://sokoldolnilhota.webnode.cz/zaci/zapasy/

Utkání dorostenců: Dolní Lhota - Budišov nad Budišovkou 0:2

Dorostenci ve svém sobotním utkání proti Budišovu nad Budišovkou bohužel nestačili na dobře připraveného soupeře a zaslouženě prohráli 0:2. Více o tomto i dalších odehraných zápasech najdete zde: https://sokoldolnilhota.webnode.cz/dorost/zapasy/

Utkání mužů: Dolní Lhota - FC Ostrava-Jih 3:0

Utkání se šťastným koncem pro naše barvy sehráli muži proti FC Ostrava-Jih. Utkání skončilo výsledkem 3:0 po dvou brankách Honzy Zemana a premiérovém zásahu Jirky Cieciotky. Více o tomto a dalších odehraných zápasech najdete zde: https://sokoldolnilhota.webnode.cz/muzi/zapasy/

Utkání benjamínků: Dolní Lhota - Vítkovice U 9 A 3:1

Benjamínci si ve vyrovnaném utkání poradili i s dalším soupeřem, kterým byl tým vítkovických benjamínků ve věku do 9-ti let. Po prvním poločase byl stav utkání 2:0 po přesných trefách Matěje Lazeckého a Davida Kňury, který skóroval z penalty odpískané právě na něj. Ve druhé půli se hostům podařilo zdramatizovat, když snížili na 2:1. To však bylo z jejich strany vše. Pojistku na 3:1 přidal 7 minut před koncem přesnou Martin Kňura.