Dorostenci přehráli muže Třebovic

13.02.2012 21:06

V rámci zimního turnaje ve Vřesině sehráli naši dorostenci utkání proti mužům Třebovic. Kádr dorostenců museli doplnit 3 hráči A mužstva (Martin Slíž, Honza Stanovský, Jirka Cieciotka), aby se utkání vůbec mohlo odehrát. Tréninková morálka jednotlivých dorostenců a osobní přístup k trenérovi je mizerná, svědčí o tom neomluvené absence na trénincích, dokonce i na zápasech. Zápas se hrál za mrazivého počasí umocněný ledovým větrem. Zápas se hrál v dobrém tempu, snažili jsme se kombinovat, a to se nám dařilo. Hra měla spád. Bylo k vidění pár našich slibných akcí ústících v brejk, ale Jakub Kudela s Janalíkem branku netrefili nebo šanci zmařil brankář Třebovic. Inkasovali jsme gól, ale ten nás nepoložil. Snažili jsme se dobře bránit, moc nám to nešlo, soupeř se dostával stále do šancí, které ovšem neproměňoval. Přišli na řadu i naše góly, a to po pěkných akcích Jakuba Kudely a Martina Slíže. Ve druhém poločase začala mít naše hra vyšší obrátky, přišel Jan Stanovský, oživil hru, a byly tu naše šance po krásných kombinacích, které jsme zužitkovali. Soupeř nám nic nedaroval zadarmo, snížil na 3:2. Opět přišly pěkné kombinace Jakuba Kudely, Martina Slíže a Jana Stanovského, zvedli jsme na 4:2 a následně na 5:2. Muži z Třebovic snížili v závěru utkání na konečných 5:3.

Střelci Branek: Jakub Kudela 2x, Martin Slíž 2x, Jan Stanovský 1x.

K naší útočné hře můžu říci, že Jakub Kudela vytvořil útočný tandem s Janem Stanovským, věděli o sobě, vyhověli si, doplnění skvěle hrajícími Martinem Slížem a Jirkou Cieciotkou. Obranná hra vedená kapitánem Laubem začala být organizovaná, měla smysl. Na novém postu si nevedl zle Vojta Bednárek, hrajícího předstopera.

Sestava Dolní Lhoty: Lukša (Mička) - Machát, Bednárek, Laub, Staněk - Hanus, Slíž, Cieciotka, M. Kudela - J. Kudela, Janalík (J. Stanovský)