Dorost těsně podlehl mužům Kyjovic

04.03.2012 18:12

Třetí přípravný zápas sehráli naši dorostenci na umělé trávě v Těškovicích, kde hráli proti mužům z Kyjovic. Zápas se pro nás začal vyvíjet slibně, hned v úvodní minutě trefil bránu Krayzel a bylo 1:0. Ovšem hned ve čtvrté minutě, po neobsazení protihráčů před našim pokutovým územím, střelou k tyči soupeř srovnal na 1:1. Hra měl spád a tempo, dobře jsme kombinovali. Další slibnou akci využil opět Krayzel, který si zaběhl za obranu a skóroval (2:1). Krayzel se dostával i do dalších šancí, aly ty neproměnil. Ve 20. minutě útočník soupeře prošel středem hřiště, vybíhající gólman Mička jej podrazil a kopala se panalta. Soupeř ji využil a bylo opět srovnáno (2:2). Při jednom z rohů hostí si dal vlastní gól hlavou Kneisl, nezabránil tomu i u tyče postavený Hanus (2:3). Ve druhé půli jsme odpadali fyzicky, bylo vidět, že někteří hráči nemají natrénováno a fyzicky nestíhali. Soupeř nám nabídl i pokutový kop za faul na pronikajícího Kudelu, ale penaltu Bednárek neproměnil. Naopak soupeř využil jeden ze svých ojedinělých útoků a navýšil vedení na 2:4. My jsme se snažili ještě z výsledkem něco udělat, snižoval na 3:4 Bednárek z útoku na levé straně hřiště křižnou střelou k tyči. Na víc jsme se nezmohli a mohli jsme litovat promarněných šancí Krayzla, Kudely, penalty Bednárka a vlastního gólu Kneisla. Navíc ve druhé půli pro zranění odstoupil ze středu zálohy dobře hrající Kneisl. Z jednotlivců musím vyzvednout pouze Staňka, který hrál s obrovskou chutí.