Dorost nestačil na muže z Kunčiček

22.01.2012 12:38

V rámci zimního turnaje mužů ve Vřesině nastoupili dorostenci Dolní Lhoty proti mužstvu Kunčiček, které hraje Městskou soutěž. Družstvo dorostenců se nachází v tréninkovém procesu, který je zaměřen hlavně na fyzickou kondici. Někteří borci mají naběháno přes 50 km, jiní se na tréninku ještě neukázali. Zápas byl o dvou poločasech, první se nám povedl, hráli jsme aktivně dopředu, dobře jsme bránili. První gól utkání vstřelil David Moravec, ale po střele na branku ho přibral soupeř do kotníku a zápas pro něj skončil. Vystřídal ho Jakub Walder, který hrál s chutí celé utkání. Soupeř vyrovnal po střele, která se dala chytnout, ale mladý nerozchytaný brankář Mička ji nechytil. Opět jsme hráli aktivně, přidali jsme krásné dva góly, druhý z dorážky Krayzel, třetí po centru Waldera zakončil hlavou z vápna Zeman. Vedli jsme zaslouženě 3:1. Ale začali přicházet chyby, zbytečně jsme faulovali před vápnem a z trestného kopu jsme inkasovali se střely, která proletěla gólmanovi přes prsty. Druhý poločas jsme začali aktivně, ovšem některým našim borcům rapidně ubývaly síly. Soupeř nás zatlačil, převyšoval nás i silou a vstřelil nám další čtyři góly. Zbytek zápasu jsme se trápili a nakonec podlehli 3:6.

Sestava Dolní Lhoty: Mička (Lukša) - Machát (Duraj), Bednárek (Zeman), M.Kudela (Smolík), Staněk - Besta, Kneisl, J.Kudela, Moravec (Walder) - Krayzel (Janalík), Zeman (Bednárek).