Benjamínci v domácím duelu zdolali Vítkovice

23.05.2012 19:45

Dne 22.5.2012 odehráli naši benjamínci předposlední mistrovský zápas tohoto soutěžního ročníku s družstvem FC Vítkovice 1919 U11B. Družstvo Vítkovic bylo složeno výhradně z hráčů narozených v roce 2002. Všichni byli velmi dobře technicky a fyzicky vybaveni. I přes to jsme opět postavili dvě sedmičlenná družstva složená ze starších a mladších kluků. Všichni kluci hráli velmi zodpovědně a obětavě a prakticky jsme soupeře nepustili do žádných vyložených šanci. Navíc nás v ojedinělých případech opět podržel v brance David Kuznicius. Na konci prvního poločasu se nám zásluhou Lukáše Vůjtka podařilo vstřelit branku. Po poločase jsme pokračovali ve velmi dobrém výkonu a zvýšili jsme náš náskok až na 3:0 brankami Ondry Kozelského a Honzy Kubíčka.

V pondělí 28.5.2012 odehrajeme v 17:00 náš poslední mistrovský zápas na hřišti Vřesiny. Tímto zveme všechny naše příznivce, aby nás přijeli povzbudit.