Benjamínci poprvé na jaře prohráli

04.05.2012 15:36

Dne 3.5.2012 odehráli naši benjamínci další mistrovské utkání, tentokrát na hřišti Svinova. Do utkání jsme nastoupili s taktikou dvou sedmičlenných družstev. Již v úvodu utkání se ale ukázalo, že zejména naši nejmladší kluci nemohou hráčům Svinova konkurovat. Základní sestavu Svinova tvoří převážně hráči věkové kategorie ročníku 2001, kteří jsou velmi dobře technicky a fyzicky připraveni. Především z tohoto důvodu jsme již v závěru 1. poločasu zredukovali sestavu a většinou hráli naši nejstarší kluci. V prvním poločase se nám ještě podařilo udržet bezbrankovou remízu, zejména díky velmi dobrému výkonu našeho brankáře Davida Kuzniciuse. Ve druhém poločase se však již projevila lepší fotbalová kvalita soupeře a nakonec jsme prohráli 1:0. Přesto kluci opět podali velmi bojový a obětavý výkon, za který by jim trenéři chtěli poděkovat.