A mužstvo smírně se Svinovem

12.08.2011 07:09

Ve čtvrtek 11.8.2011 sehrálo naše mužstvo další přípravné utkání na rezervním hřišti v Dolní Lhotě. Od 17:30 byl jejich soupeřem Svinov, který se po sestupu z 1.B třídy chystá na účast v městském přeboru. Nerovný terén byl opět naší noční můrou a nedovoloval nám kombinovat, jak bychom si představovali. Zato Svinovu a jeho stylu hry (dlouhé nakopávané míče a důrazné počínání v útoku) kostrbatý terén nedělal problém. I přesto jsme byli po většinu prvního poločasu my, kdo diktoval tempo hry a držel míč na svých kopačkách. Branku jsme však vstřelit nedokázali, rovněž Svinov zahrozil pouze jedenkrát po nepřesném rozehrání gólmana Radka Vaňa. Poločas tedy skončil bezbrankovou remízou. Do druhé půle nastoupilo několik čertsvých hráčů a došlo také ke změnám na jednotlivých postech. Provedené změny ale posun k lepšímu neznamenaly, dále jsme nebyli pro svinovskou obranu příliš nebezpeční a do zakončení jsme se dostávali jen sporadicky. Zato hosté se mohli v 55. minutě radovat, po nedůrazu Petra Heřmana a špatném vyběhnutí gólmana Pražáka, z vedení 0:1. Hosté si vytvořili i další příležitosti, ale výborně nás podržel Jirka Pražák, který si připsal minimálně 2 gólové zákroky. Našim barvám se podařilo srovnat stav utkání v 70. minutě, kdy po přesném centru Honzy Hejnala donesl míč na prsou do sítě Honza Stanovský. Mohli jsme být pro Svinov více nebezpečným soupeřem, kdybychom nechtěli míč dovést až do kuchyně a více otestovali kvality svinovských gólmanů. Utkání tedy skončilo remízou 1:1.

Sestava Dolní Lhoty: Vaňo (Pražák) - Heřman T., Heřman P., Souček M., Balnar (Kudela) - Vyorálek (Kučera), Slíž, Hejnal, Dedek - Zezulka (Semelka), Stanovský